Виробники цементу

 

Логотип ассоциации

Виробники цементу України об’єднані  в Асоціацію        «Укрцемент». В неї входять: Група CRH (Подільський цемент, ПрАТ «Миколаївцемент», ТОВ «Цемент»); ПРАТ «Дікергофф Цемент Україна» (філії - Волинь-Цемент, ЮГцемент); ПрАТ «Кривий Ріг Цемент» (Криворізький завод, Кам׳янський  завод), ІваноФранківськцемент.

Цілі і завдання  асоціації:

  • Просування філософії якісного цементу, підтримка гармонізації стандартів якості у вітчизняному будівництві та Європейських норм і будівельних практик. Просування більш активного використання цементу, як базового матеріалу у будівельній галузі та в усіх напрямках життєдіяльності. Збільшення ваги цементної галузі, як вирішального чинника у розвитку економіки України.
  • Просування найкращого галузевого досвіду виробництва цементу з акцентом на відповідальному ставленні галузі до питань екології та ефективності виробничих процесів.
  • Актуалізація ролі галузі, як природного користувача альтернативних видів палива та сировини. Виведення галузі у коло лідерів української економіки у питаннях безпеки праці та охорони навколишнього середовища.

  Контактна інформація асоціації

  Поштова адреса: 03057, Київ, вул. Дегтярівська, 33а 

  Факс: (044) 391-47-13

  E-mail: office@ukrcement.com.ua


  Сайт асоціації:http://ukrcement.com.ua


 
© 2010-2020. Державне підприємство «Орган з сертифікації цементів СЕПРОЦЕМ». Всі права захищені.Посилання на ДП «СЕПРОЦЕМ» обов'язкове!